Car Launcher to aplikacja na Androida powstała z myślą o kierowcach, którzy na ekranach multimedialnych w swoich samochodach chcą wyświetlić zawartość swojego smartfona i jednocześnie najważniejsze dane dotyczące jazdy. Największą zaletą apki jest duża możliwość personalizacji i edycji motywów, które można dostosować do własnych potrzeb i zachcianek. Apka pozwala wyświetlać m.in. aktualną prędkość, przejechaną odległość, średnią prędkość, czas jazdy czy przyspieszenie. Możemy odpalić analogowy zegar albo kompas, dodać ikonkę z informacją o pogodzie itd.

Łatwo też wyszukamy aplikacje. Jest możliwość sortowania: po nazwie, dacie instalacji, dacie aktualizacji. Jest możliwość dodania dowolnej liczby aplikacji do szybkiego startu na głównym ekranie. Można na przykład ustawić kilka folderów dla wybranych aplikacji i łatwo je przełączać na ekranie głównym (wersja PRO).

Nie podobają się kolory? Nic trudnego. Aplikacja pozwala zmieniać kolory tekstów, elementów, tapet lub po porostu dodać własną tapetę. Jest też możliwość automatycznej regulacji  jasności ekranu w zależności od pory dnia.

Car Launcher